Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İktisat bölümünden 2004 yılında mezun olup akademik öğrenimini tamamlamıştır.

2009 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesini aldıktan sonra Mali Müşavir olarak farklı sektörler de danışmanlık hizmeti vermektedir. Ağırlıklı olarak Gıda sektörü, Otomotiv sektörü, Hizmet Sektörü’nde deneyimleri bulunmaktadır. Organize Sanayi Bölgeleri Yönetmeliği çerçevesinde Organize Sanayi Bölgelerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mali danışmanlık ile birlikte insan kaynakları süreçlerin kurulması ve İş ve sosyal güvenlik hukuku personel yönetimi, Bordrolama SGK teşvikleri hakkında işletmelere danışmanlık ve eğitmenlik yapmaktadır.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Muhasebe, Finans alanında Adalet bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Bilirkişi olarak görev yapmaktadır.

İstanbul da yeni kurulacak olan Tarıma Dayalı Organize Sanayi Bölgesinin kurulum çalışmasını gerçekleştirecek olan İstanbul Gıda ve Endüstriyel Tarım Sanayicileri Derneğinin kurucu üyesidir.